Par mums Tulkošanas pakalpojumi  PASŪTĪT Specializācija  Komercnoteikumi Vakances Blogs CV Kontakti
Translation_services new 2.png

Baltic Translations savu darbību Latvijā uzsāka, lai nodrošinātu pašu labāko servisu saviem klientiem šajā industrijā, rūpējoties gan par kvalitāti, gan par pieejamu cenu katram Latvijas iedzīvotājam. Pagājušā gadā vairāk nekā 700 klientiem bija iespēja izmantot mūsu sniegtos tulkošanas pakalpojumus – plaša profila profesionālus rakstiskās un mutiskās tulkošanas pakalpojumus. Veicam tulkojumus ar notariālu, kā arī ar biroja apliecinājumu, ko paraksta gan atbildīgais tulkotājs, gan projektu vadītājs.

Droši zvaniet mums: +(371) 288 66 169; vai rakstiet: info@BalticTranslations.lv

Papildus tulkošanas pakalpojumiem piedāvājam tekstu korektūru un rediģēšanu, kā arī materiālu noformēšanu un maketēšanu.

Mūsu projektu vadītāji rūpējas par to, lai paveiktais darbs būtu kvalitatīvs un atbilstu katra klienta vēlmēm un nepieciešamībām, kā arī ir atvērti dažādu problemātisku situāciju risināšanai, kas saistītas ar pasūtījuma izpildi un nodošanu klienta rīcībā. Katram pasūtījumam izmantojam individuālu pieeju.

Baltic Translations piedāvātie pakalpojumi:
  • Rakstiskā tulkošana
  • Mutiskā tulkošana
  • Subtitri un dublēšana
  • Tulkojumi ar notariālo apliecinājumu
  • Tekstu korektūra un rediģēšana
  • Mājas lapu tulkošana un programmu lokalizācija
  • Tekstu pārrakstīšana un maketēšana
  • Citi pakalpojumi
Jūsu viedoklis un līdzdalība pakalpojuma izpildes procesā nereti var būt nozīmīgs, kvalitāti noteicošs faktors. Jebkura papildu informācija no klienta puses (paredzētais teksta izmantošanas mērķis, ieteicamā terminoloģija, glosāriji u. c.) palīdz nodrošināt to, lai pasūtījums pilnībā atbilstu klienta vēlmēm un veiksmīgi pildītu savas paredzētās funkcijas.

Priekšrocības pastāvīgajiem klientiem

Baltic Translations korporatīvajiem klientiem piedāvā elastīgus apmaksas nosacījumus: saņemt rēķinu ar pēcapmaksu vienreiz mēnesī vai pēc katra projekta.

Liela apjoma projektiem, kā arī ilgstošas sadarbības gadījumā aicinām noslēgt sadarbības līgumu, kas paredz atlaides atkarībā no pasūtījuma apjoma.

Pasūtīt
Seko mums

Jaunumi
Baltic Translations © 2018  |  Lapas izstrādātājs: Smartsoft
Tel.:(+371) 288 66 169
E-mail: info@baltictranslations.lv