Par mums Tulkošanas pakalpojumi  PASŪTĪT Specializācija  Komercnoteikumi Vakances Blogs CV Kontakti

Mājaslapu tulkošana un programmu lokalizācija – uzņēmējdarbības attīstības iespējas ar interneta palīdzību


Informācijas ieguve ar interneta starpniecību turpina tikai pieaugt, tāpēc uzņēmuma mājaslapa bieži vien rada pirmo iespaidu klientam par uzņēmuma tēlu un darbību. Tādēļ ir būtiski, lai internetā atrodamā informācija būtu viegli uztverama un saprotama visiem tās apmeklētājiem. Ja skatāmies ārpus Latvijas tirgus robežām, neatņemama sastāvdaļa ir mājaslapā pieejamās informācijas nodrošināšana arī citās valodās – tas var būt pirmais solis jaunu sadarbības partneru un klientu piesaistē. Baltic Translations specializējas mājaslapu tulkošanā un programmu lokalizācijā.

Kāds ir labs mājaslapas tulkojums? Lasītājam, kas pārvalda mērķvalodu, nav problēmu uztvert tekstu un nav aizdomu par to, ka teksts ir tulkojums. Mājaslapu satura tulkošana tiek uzticēta pieredzējušiem speciālistiem, kas ne tikai nodrošina precīzu avotvalodas atveidi, bet īpašu uzmanību pievērš arī Jūsu izvēlētās mērķvalodas labskanībai.

Baltic Translations piedāvā arī dažādu programmatūru un citu materiālu lokalizāciju – tulkošanu un valodas pielāgošanu attiecīgajai valstij vai teritorijai. Mājaslapas nesastāv tikai no mums visiem redzamās daļas. Pastāv arī tā saucamā "neredzamā daļa", kurā teksts ir cieši savienots ar programmēšanas kodu. 

Lokalizācija ir process, kur šāda veida teksts tiek tulkots un pielāgots konkrētajai mērķvalodai un mērķkultūrai, neizmainot programmēšanas kodu.

Pasūtīt
Seko mums

Jaunumi
Baltic Translations © 2018  |  Lapas izstrādātājs: Smartsoft
Tel.:(+371) 288 66 169
E-mail: info@baltictranslations.lv