Par mums Tulkošanas pakalpojumi  PASŪTĪT Specializācija  Komercnoteikumi Vakances Blogs CV Kontakti
Klajā nākusi bezmaksas daiļliteratūras burtnīca ''Uz robežas''
2015-11-05
uz_robezhas.pngBiedrība "Ascendum" izdevusi interneta žurnāla "Satori.lv" daiļliteratūras burtnīcu "Uz robežas", kurā apkopoti autoru vasaras nometnē Ventspilī radītie prozas un dzejas darbi. Burtnīca bez maksas tiks izplatīta dažādos kultūras centros Rīgā un Latvijas reģionos.
Nelielajā stāstu un dzejas krājumā "Uz robežas" apkopoti darbi, kas tapuši 2015. gada "Satori.lv" vasaras nometnē Ventspilī. Starp darbu autoriem ir dažādu paaudžu latviešu dzejnieki un rakstnieki, kas raksta interneta žurnālam "Satori.lv", – Inga Gaile, Anna Auziņa, Arvis Viguls, Toms Treibergs, Aivars Madris, Pēteris Pūrītis, Didzis Melbiksis u.c. Burtnīca izdota 1000 eksemplāru lielā tirāžā, un tā bez maksas būs pieejama dažādos kultūras centros un kafejnīcās Rīgā un Latvijas reģionos, kā arī interneta žurnāla "Satori.lv" redakcijā Ģertrūdes ielā 42-5 (lūgums pieteikties, rakstot uz e-pastu satori@satori.lv).

"Radošās nometnes tēma bija robežas. Dzejas darba grupa Kārļa Vērdiņa vadībā šo tēmu interpretēja formāli, izaicinot mūsu priekšstatu par to, kas ir un nav dzeja. Tikmēr prozas darba grupa Ievas Melgalves uzraudzībā meklēja robežas sevī un savā tuvumā, tematiski apspēlējot robežu šķērsošanu," par burtnīcu stāsta interneta žurnāla "Satori.lv" galvenais redaktors Ilmārs Šlāpins.

Vairāk par šo lasi www.satori.lv.

 « Atgriezties

Pasūtīt
Seko mums

Jaunumi
Baltic Translations © 2018  |  Lapas izstrādātājs: Smartsoft
Tel.:(+371) 288 66 169
E-mail: info@baltictranslations.lv